Днес бе изтеглен жребият за новия сезон 2026/2027. Отборът на АРДА стартира надпреварата с гостуване на Септември в София. Първият домакински мач на АРЕНА АРДА е срещу тима на Славия във втория кръг. Началото на новият шампионат е в периода 17-20 юли, като допълнително ще бъдат обявени часовете и датите на срещите.