Монтана привлече Ивелин Георгиев
Монтана се подсили с още едно ново попълнение.
Ивелин Георгиев подписа своя договор със „сините“ и се завръща в родния си отбор. 19-годишният талант е минал през голяма част от възрастовите формации на Монтана и до момента има 12 официални мача за представителния тим в професионалния футбол.
След първия си период в Монтана Георгиев премина в Спортист (Своге), където през изминалия сезон се утвърди като една от основните фигури в състава. Той записа 30 мача, реализира 4 гола и имаше важен принос за оставането на „шоколадите“ във Втора лига.
Пожелаваме на Ивелин Георгиев здраве, успешен сезон и много силни изяви със синята фланелка на ПФК Монтана!